Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8059566
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8059566 Range Knob
Item:
#1472733
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8059566 |
| Manufacturer Part # | 8059566 |
| Height | 1.9" |
| Width | 2.35" |
| Depth | 2.4" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8059566 Range Knob
