Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8063851 Blower Wheel Centrifugal Fan
Item:
#1474724
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8063851 |
| Manufacturer Part # | 8063851 |
| Height | 4.7" |
| Width | 9.3" |
| Depth | 9.8" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8063851 Blower Wheel Centrifugal Fan
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8063851 Blower Wheel Centrifugal Fan