$380.48
$416.40
Compare Price
You save
$35.92
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8080602 Condenser (comm Unit
Item:
#1492643
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8080602 |
| Manufacturer Part # | 8080602 |
| Height | 6.35" |
| Width | 12.65" |
| Depth | 14.6" |
| Weight | 3.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8080602 Condenser (comm Unit
$380.48
$416.40
You save
$35.92
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8080602 Condenser (comm Unit
