Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8081434 Valve Expansion #068u3919
Item:
#1493366
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8081434 |
| Manufacturer Part # | 8081434 |
| Height | 2.25" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 5.45" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8081434 Valve Expansion #068u3919
$150.30
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8081434 Valve Expansion #068u3919
