Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8081535 Dr 29 P Drier 25grs/copper/weld
Item:
#1493661
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8081535 |
| Manufacturer Part # | 8081535 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 6.05" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8081535 Dr 29 P Drier 25grs/copper/weld
$22.02
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8081535 Dr 29 P Drier 25grs/copper/weld
