Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8084897
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8084897 Back Door Sweep (per Foot)
Item:
#1497471
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8084897 |
| Manufacturer Part # | 8084897 |
| Height | 2.2" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 7.2" |
| Weight | 0.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8084897 Back Door Sweep (per Foot)
$17.89
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8084897 Back Door Sweep (per Foot)
