Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8084974
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8084974 #60081 Mechanical Clip 2cm
Item:
#1497516
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8084974 |
| Manufacturer Part # | 8084974 |
| Height | 0.63" |
| Width | 1.38" |
| Depth | 1.38" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8084974 #60081 Mechanical Clip 2cm
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8084974 #60081 Mechanical Clip 2cm
