Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8088357
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8088357 Lo Pressure Switch
Item:
#1501375
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8088357 |
| Manufacturer Part # | 8088357 |
| Height | 1" |
| Width | 3" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8088357 Lo Pressure Switch
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8088357 Lo Pressure Switch
