Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8088421
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8088421 Rubber Mounted Cartridge Ball Bearing 1
Item:
#1501410
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8088421 |
| Manufacturer Part # | 8088421 |
| Height | 1.9" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 2.8" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8088421 Rubber Mounted Cartridge Ball Bearing 1
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8088421 Rubber Mounted Cartridge Ball Bearing 1
