Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8088422
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8088422 1"bore 8 3/4"o.d.single Grove
Item:
#1501411
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8088422 |
| Manufacturer Part # | 8088422 |
| Height | 2.15" |
| Width | 11.15" |
| Depth | 12.1" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8088422 1"bore 8 3/4"o.d.single Grove
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8088422 1"bore 8 3/4"o.d.single Grove