$27.55
$28.61
Compare Price
You save
$1.06
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8090766
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8090766 S/a Door Switch Blk Beta
Item:
#1504029
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8090766 |
| Manufacturer Part # | 8090766 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 1.1" |
| Weight | 0.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8090766 S/a Door Switch Blk Beta
$27.55
$28.61
You save
$1.06
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8090766 S/a Door Switch Blk Beta
