$193.11
$200.53
Compare Price
You save
$7.42
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8091916
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8091916 Temperature Control Thermostat
Item:
#1504378
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8091916 |
| Manufacturer Part # | 8091916 |
| Height | 2.6" |
| Width | 5.4" |
| Depth | 6.9" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8091916 Temperature Control Thermostat
$193.11
$200.53
You save
$7.42
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8091916 Temperature Control Thermostat
