$1.69
$1.75
Compare Price
You save
$0.06
(3%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8091960 Oval Head Screw Ks M6x10
Item:
#1504194
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8091960 |
| Manufacturer Part # | 8091960 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.55" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8091960 Oval Head Screw Ks M6x10
$1.69
$1.75
You save
$0.06
(3%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8091960 Oval Head Screw Ks M6x10
