Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8091965
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8091965 Sheet Metal Nut Bm Nr. 13597.0
Item:
#1505453
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8091965 |
| Manufacturer Part # | 8091965 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 0.6" |
| Weight | 0.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8091965 Sheet Metal Nut Bm Nr. 13597.0
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8091965 Sheet Metal Nut Bm Nr. 13597.0