$91.13/{}
$94.64
Compare Price
You save
$3.51
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8092031 Hose Trix Rotstrahl Schwarz/ro
Item:
#1505547
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8092031 |
| Manufacturer Part # | 8092031 |
| Height | 3.15" |
| Width | 12.5" |
| Depth | 16.4" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8092031 Hose Trix Rotstrahl Schwarz/ro
$91.13/{}
$94.64
You save
$3.51
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8092031 Hose Trix Rotstrahl Schwarz/ro