Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8092039 Lid For Haubenrolle D32x1 25
Item:
#1505554
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8092039 |
| Manufacturer Part # | 8092039 |
| Height | 0.1" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 1.2" |
| Weight | 2.76 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8092039 Lid For Haubenrolle D32x1 25
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8092039 Lid For Haubenrolle D32x1 25