$2.70/Foot
$2.80
Compare Price
You save
$0.10
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8092091
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8092091 Tube Clear Pe 1/4 O.d.
Item:
#1505476
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8092091 |
| Manufacturer Part # | 8092091 |
| Height | 0.75" |
| Width | 10.15" |
| Depth | 10.25" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8092091 Tube Clear Pe 1/4 O.d.
$2.70/Foot
$2.80
You save
$0.10
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8092091 Tube Clear Pe 1/4 O.d.
