Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8092166
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8092166 Kit Fir Motor Fv250.2
Item:
#1505639
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8092166 |
| Manufacturer Part # | 8092166 |
| Height | 12" |
| Width | 13" |
| Depth | 18" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8092166 Kit Fir Motor Fv250.2
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8092166 Kit Fir Motor Fv250.2