$2.47
$2.57
Compare Price
You save
$0.10
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8092190
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8092190 O Ring 17x2 Shore 70
Item:
#1505498
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8092190 |
| Manufacturer Part # | 8092190 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8092190 O Ring 17x2 Shore 70
$2.47
$2.57
You save
$0.10
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8092190 O Ring 17x2 Shore 70
