$557.87
$579.31
Compare Price
You save
$21.44
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8092196
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8092196 Splash Curtain Green Splash Cu
Item:
#1505659
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8092196 |
| Manufacturer Part # | 8092196 |
| Height | 4.55" |
| Width | 11.3" |
| Depth | 25.65" |
| Weight | 3.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8092196 Splash Curtain Green Splash Cu
$557.87
$579.31
You save
$21.44
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8092196 Splash Curtain Green Splash Cu
