Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8092204
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8092204 Roller Spring 90n 9.1a Hubtu
Item:
#1505715
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8092204 |
| Manufacturer Part # | 8092204 |
| Height | 2.1" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 5.15" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8092204 Roller Spring 90n 9.1a Hubtu
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8092204 Roller Spring 90n 9.1a Hubtu
