$652.08
$677.13
Compare Price
You save
$25.05
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8092296
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8092296 Electronic Module Mike2 Cpu1
Item:
#1506022
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8092296 |
| Manufacturer Part # | 8092296 |
| Height | 1.65" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 8.65" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8092296 Electronic Module Mike2 Cpu1
$652.08
$677.13
You save
$25.05
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8092296 Electronic Module Mike2 Cpu1
