Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8092303
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8092303 Circuit Breaker 10a
Item:
#1506029
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8092303 |
| Manufacturer Part # | 8092303 |
| Height | 2.15" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 11.65" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8092303 Circuit Breaker 10a
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8092303 Circuit Breaker 10a