Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8092319
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8092319 Support Lower Wash Arm See No
Item:
#1506045
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8092319 |
| Manufacturer Part # | 8092319 |
| Height | 2.55" |
| Width | 6.55" |
| Depth | 23.2" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8092319 Support Lower Wash Arm See No
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8092319 Support Lower Wash Arm See No
