$119.53
$124.13
Compare Price
You save
$4.60
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8092333
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8092333 Switch Gear
Item:
#1506059
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8092333 |
| Manufacturer Part # | 8092333 |
| Height | 2.5" |
| Width | 5.65" |
| Depth | 8.4" |
| Weight | 0.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8092333 Switch Gear
$119.53
$124.13
You save
$4.60
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8092333 Switch Gear