$2.51
$2.61
Compare Price
You save
$0.10
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8092393 Metal Screw Isk M8x12
Item:
#1506109
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8092393 |
| Manufacturer Part # | 8092393 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 0.6" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8092393 Metal Screw Isk M8x12
$2.51
$2.61
You save
$0.10
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8092393 Metal Screw Isk M8x12