Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8092453
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8092453 Pump With Motor Up60 267 200 2
Item:
#1506150
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8092453 |
| Manufacturer Part # | 8092453 |
| Height | 8.45" |
| Width | 10.9" |
| Depth | 11.15" |
| Weight | 6.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8092453 Pump With Motor Up60 267 200 2
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8092453 Pump With Motor Up60 267 200 2
