$147.66
$153.33
Compare Price
You save
$5.67
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8092487
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8092487 Roller Spring 501 Dh 465 50x15
Item:
#1506171
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8092487 |
| Manufacturer Part # | 8092487 |
| Height | 2.7" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8092487 Roller Spring 501 Dh 465 50x15
$147.66
$153.33
You save
$5.67
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8092487 Roller Spring 501 Dh 465 50x15
