$625.67
$649.71
Compare Price
You save
$24.04
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8092538
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8092538 I/o Circuit Board Mike2 E/a4 C
Item:
#1506213
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8092538 |
| Manufacturer Part # | 8092538 |
| Height | 1.95" |
| Width | 9.35" |
| Depth | 13.65" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8092538 I/o Circuit Board Mike2 E/a4 C
$625.67
$649.71
You save
$24.04
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8092538 I/o Circuit Board Mike2 E/a4 C
