Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8092559
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8092559 Motor Protecting Switch 3rv201
Item:
#1506232
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8092559 |
| Manufacturer Part # | 8092559 |
| Height | 2.3" |
| Width | 4.1" |
| Depth | 4.2" |
| Weight | 0.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8092559 Motor Protecting Switch 3rv201
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8092559 Motor Protecting Switch 3rv201
