Free Shipping
Free Shipping
$3,248.02
$3,372.79
Compare Price
You save
$124.77
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8092605 Pump W/motor Waschpumpe
Item:
#1506268
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8092605 |
| Manufacturer Part # | 8092605 |
| Height | 12" |
| Width | 13" |
| Depth | 18" |
| Weight | 67 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8092605 Pump W/motor Waschpumpe
$3,248.02
$3,372.79
You save
$124.77
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8092605 Pump W/motor Waschpumpe