Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8093109
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8093109 Board Noise Filter
Item:
#1507047
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8093109 |
| Manufacturer Part # | 8093109 |
| Height | 2.8" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 12.95" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8093109 Board Noise Filter
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8093109 Board Noise Filter