Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8095653
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8095653 Nut Hex
Item:
#1508336
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8095653 |
| Manufacturer Part # | 8095653 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 0.9" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8095653 Nut Hex