Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8097086
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8097086 Infinite Switch
Item:
#1511378
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8097086 |
| Manufacturer Part # | 8097086 |
| Height | 1.8" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 3.35" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8097086 Infinite Switch
$75.36
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8097086 Infinite Switch
