Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8097114
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8097114 Well 12 X 20 No Holes Rnd Crnr
Item:
#1511293
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8097114 |
| Manufacturer Part # | 8097114 |
| Height | 9" |
| Width | 18" |
| Depth | 26" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8097114 Well 12 X 20 No Holes Rnd Crnr
$239.33
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8097114 Well 12 X 20 No Holes Rnd Crnr
