$431.53
$448.10
Compare Price
You save
$16.57
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8098199
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8098199 Condenser Fan Motor
Item:
#1512578
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8098199 |
| Manufacturer Part # | 8098199 |
| Height | 4" |
| Width | 5.15" |
| Depth | 7.05" |
| Weight | 3.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8098199 Condenser Fan Motor
$431.53
$448.10
You save
$16.57
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8098199 Condenser Fan Motor