Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8100387
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8100387 Fan Guard
Item:
#1513901
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8100387 |
| Manufacturer Part # | 8100387 |
| Height | 1.05" |
| Width | 7.25" |
| Depth | 8.1" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8100387 Fan Guard
$37.76
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8100387 Fan Guard
