Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8101754
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8101754 Heat Element 2600w 220v
Item:
#1515632
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8101754 |
| Manufacturer Part # | 8101754 |
| Height | 3.05" |
| Width | 8.45" |
| Depth | 17.85" |
| Weight | 1.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8101754 Heat Element 2600w 220v
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8101754 Heat Element 2600w 220v
