Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8101769
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8101769 Transformer (120 12)
Item:
#1516370
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8101769 |
| Manufacturer Part # | 8101769 |
| Height | 2.75" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8101769 Transformer (120 12)
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8101769 Transformer (120 12)
