Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8102266
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8102266 San Aire Filter 4 Pack
Item:
#1516715
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8102266 |
| Manufacturer Part # | 8102266 |
| Height | 2" |
| Width | 7" |
| Depth | 21" |
| Weight | 1.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8102266 San Aire Filter 4 Pack
$90.64
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8102266 San Aire Filter 4 Pack
