Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8104372
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8104372 Eco Seal Bar Pre Assy (300 300d 350 350d
Item:
#1519022
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8104372 |
| Manufacturer Part # | 8104372 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.6" |
| Depth | 19.55" |
| Weight | 0.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8104372 Eco Seal Bar Pre Assy (300 300d 350 350d
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8104372 Eco Seal Bar Pre Assy (300 300d 350 350d
