Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8104400 Trminal Female .250 Insulated
Item:
#1519208
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8104400 |
| Manufacturer Part # | 8104400 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 1.45" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8104400 Trminal Female .250 Insulated
$2.49
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8104400 Trminal Female .250 Insulated