Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8104403 Transformer 115va 575 400 230 208
Item:
#1519211
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8104403 |
| Manufacturer Part # | 8104403 |
| Height | 3.15" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 6" |
| Weight | 2.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8104403 Transformer 115va 575 400 230 208
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8104403 Transformer 115va 575 400 230 208