Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8104421
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8104421 Round Cut Off Element 0.9mm
Item:
#1519261
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8104421 |
| Manufacturer Part # | 8104421 |
| Height | 0.5" |
| Width | 7.55" |
| Depth | 7.8" |
| Weight | 0.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8104421 Round Cut Off Element 0.9mm
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8104421 Round Cut Off Element 0.9mm
