Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8104423
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8104423 Bi Active Sealing Element(6mm)
Item:
#1519419
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8104423 |
| Manufacturer Part # | 8104423 |
| Height | 0.55" |
| Width | 7.85" |
| Depth | 8.65" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8104423 Bi Active Sealing Element(6mm)
$320.66
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8104423 Bi Active Sealing Element(6mm)