Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8104461
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8104461 Neoprene Sponge 3/8 O.d.
Item:
#1519442
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8104461 |
| Manufacturer Part # | 8104461 |
| Height | 1.2" |
| Width | 2.65" |
| Depth | 3.15" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8104461 Neoprene Sponge 3/8 O.d.
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8104461 Neoprene Sponge 3/8 O.d.
