Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8105121
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8105121 Spk 500 Double Door Gasket 15
Item:
#1520181
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8105121 |
| Manufacturer Part # | 8105121 |
| Height | 3.05" |
| Width | 6.1" |
| Depth | 12" |
| Weight | 1.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8105121 Spk 500 Double Door Gasket 15
$100.01/Set
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8105121 Spk 500 Double Door Gasket 15
