Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8105260
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8105260 Ss Rib Rack Sc200 Dh 65 Yk200
Item:
#1520288
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8105260 |
| Manufacturer Part # | 8105260 |
| Height | 5" |
| Width | 25" |
| Depth | 30" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8105260 Ss Rib Rack Sc200 Dh 65 Yk200
$330.82
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8105260 Ss Rib Rack Sc200 Dh 65 Yk200