$678.92
$705.00
Compare Price
You save
$26.08
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8105503
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8105503 Electric Heating Unit 110v 60
Item:
#1520545
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8105503 |
| Manufacturer Part # | 8105503 |
| Height | 1" |
| Width | 12.4" |
| Depth | 16.9" |
| Weight | 2.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8105503 Electric Heating Unit 110v 60
$678.92
$705.00
You save
$26.08
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8105503 Electric Heating Unit 110v 60
