Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8105512
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8105512 Galvanized Baffle Prefilters
Item:
#1520552
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8105512 |
| Manufacturer Part # | 8105512 |
| Height | 1.8" |
| Width | 10.7" |
| Depth | 12" |
| Weight | 2.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8105512 Galvanized Baffle Prefilters
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8105512 Galvanized Baffle Prefilters